Skip to main content Skip to search Skip to navigation

GOOD MORNING BLEND

Kumquat cinnamon apple strawber. & kiwi

  • Available immediately

Choose package size

Your ideal snack package

Enter a quantity for each option and add them to the cart together.

Content and unit price are shown separately for each package.

Choose a package size and quantity for GOOD MORNING BLEND
GOOD MORNING BLEND bulk 3kg – Bulk pack
Best unit price

SKU P-20182-BLK

Content
3,00 kg
Net weight
3,00 kg
67,49 € *
22,50 € per 1 kg
GOOD MORNING BLEND ZIP bag 500g – ZIP pouch
Resealable

SKU P-20182-ZIP

Content
0,50 kg
Net weight
0,50 kg
17,49 € *
34,98 € per 1 kg
GOOD MORNING BLEND composite can large 700g – Large composite tin
Aroma-tight package

SKU P-20182-CCL

Content
0,70 kg
Net weight
0,70 kg
21,99 € *
31,41 € per 1 kg

Refuel energy now with our online Shop at CrackersCompany

Start your eventful day with the nutritious and delicious GOOD MORNING BLEND from CrackersCompany. Our blend not only gives you a turbo start but also keeps your mood elevated throughout the day. Buy it now from our online shop and have it delivered right to your doorstep. Indulge in the candied kumquats, dried apple pieces, candied strawberries and kiwi, and tasty coconut strips to have a relaxed and glorious start to your day.

Add a fruit mix to your breakfast table - Shop now at CrackersCompany

A balanced breakfast should include delicious fruits to balance your energy levels. The GOOD MORNING BLEND from CrackersCompany is a creative mix of known and exotic fruits that will bring a welcome change to your breakfast plate or cereal bowl. Shop now at CrackersCompany and enjoy the lemony kumquats, dried apple pieces, candied strawberries and kiwi, and exotic-sweet coconut strips.

Revitalize your breakfast ritual with GOOD MORNING BLEND from CrackersCompany - Shop now online

Don't let your breakfast ritual become boring and mundane. With our GOOD MORNING BLEND, you can enjoy a creative and delicious breakfast in just a few minutes. Shop now at CrackersCompany and indulge in the kumquats, dried apple pieces, candied strawberries and kiwi, and tasty coconut strips. Take a few minutes to savor these treats with a cup of coffee or green tea and start your day with renewed energy and good humor.

Average item rating
Share your experiences with other customers!

All reviews:

How do reviews work?
Total entries: 2
für Ausgewählte
3 from 5
für Ausgewählte

ich habe mir die Mischung gekauft um die verschiedenen Früchte auszuprobieren
- Physalis - schmeckt sehr gut
- Kiwi - den ursprung der kiwi habe ich nicht geschmeckt, ist auch keine Frucht die häufiger gegesssen werden kann.
-Erdbeere - entäuschend, hat so rein gar nichts von Erdbeeren
- Apfelstücke - ebenso kaum Apfel geschmack
fazit: die Mischung ist nicht für jeden hat aber ein gewissen etwas

zu süß
3 from 5
zu süß

hatte einiges hier bestellt, aber leider war mir alles zu süß

Total entries: 2